Telif hakkı ©stüdyoyücel ait.

Hediyelik Ürünler

Mart 14, 2016 Ürünler

Hediyelik fotoğraf baskı ürünlerimiz online satış mağzamız yucelalbum.com da satışı mevcuttur. internet üzerinden alışveriş yapamıyanlar direk mağazamıza gelip sipariş verebilir. internet üzerinden ürün sipariş verme işlemi çok kolaydır. Facebookla giriş yaptıktan sonra yada siteye üye olup ürünü seçtikten sonra adeti giriyorsunuz hepsi bu kadar siparişlerim sekmesinden sipariş takibi yapabilirsiniz. ikinci sayfada ödeme yöntemleri çıkacaktır burda istediğiniz yöntemle ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

hediyelik

 

 

Buraya tıklayarak hediyelik ürünlere ulaşabilirsiniz. Hediyelik ürünlere kişiye özel fotoğraflarınızı bastırabilir doğumgünü-yıldönümü-mezuniyet-kutlama-tören-anma gibi özel günlerinizde hediye olarak kullanabilirsiniz.

hediyelik (3)

Kişiye özel yastıklar istediğiniz renk ve görünümde baskı yapılır kalpli yada kare seçenekleri mevcud -renk seçenekleri mevcud ürünü sipariş verirken bunları belirtikten sonra fotoğraf yükleme aşamasını tamamlayın sonra sepet sekmesine gelip ürünü sipariş verebilirsiniz.

sihirli kupa 2

sihirli kupa sıcak içeçekler koyulduğu zaman siyah kupanın altındaki resim görünür . Süpriz amaçlı alınan bir hediyedir. Popüler ve bilenen bir üründür. Ürün kullanıldıktan sonra elle yıkanması tavsiye edilir.

NLM2526-800x800

Kişiye özel resimli tşört baskı s-m-l-xl ve bebek için özel  bedenleri bulunur.  istediğiniz bir resmi -yazıyı -animasyonu -karikatürü- fanı oluğunuz ünlüyü tşörte bastırabilir . Özel günlerinizde sevdiklerinizin resmini bastırarak süpriz yapabilirsiniz.

Related articles

Post a new comment