Telif hakkı ©stüdyoyücel ait.

Mezuniyet Çekimleri

Şubat 13, 2016 Çekimler

Mezuniyet töreni için çekim yaptıracak  olanlar İki hafta önceden çekim için randevu almaları tavsiye edilir. Mezuniyet törenileri için dış mekan iç mekan ve stüdyo çekimleri yapılır. Çekimler isteğe bağlı olarak video çekimi  yada fotoğraf çekimi hizmeti olarak verilir. Ekstra ürün ve hizmetler için öncesinden görüşme yapılır. Özel çekimlerde Panaromik albüm yada kişiye özel albüm yapılır.

DSC_7996

Tören anında sıcak baskı isteyenler için anlık fotoğraf baskı hizmeti verilir.4 kişilik Fotoğraf personelimiz tarafından çekilen fotoğraflar anında baskısı yapılır ve teslim edilir. Video Çekimi saat başı ücretlendirilir kaç saaatlik bir çekim isteniyorsa ona göre öncesinden konuşulur. Video çekimi istenen törenlerde; gösteriler, önemli anları, davetliler ve etkinlikler kayıt altına alınarak istenilen adette dvd ye kopyalanır.

DSC_0403

Prosfesyonel albüm  isteyenler için kişiye özel pozlar çekilir yaptırmak istediği albüme göre fotoğraf çekilir. çekilen fotoğraflardan seçilen fotoğraflarla panoramik albüm hazırlanır.

DSC_0383

Online işlemler fotoğraf hizmetleri için yucelalbum.com tercih edebilirsiniz.  Kendi çekimleriniz amatör baskı olarak bastırabilir  hediyelik baskı ürünlerimize göz atabilirsiniz.

DSC_0200

DSC_0215

DSC_0340

yucelalbum.com ayrıca  site üzerinden online “fotoğraf baskı hizmeti” -büyük ebat çoklu“kanvas tablo”  metrelik “poster baskı” ve “Hediyelik” fotoğraf baskı hizmetleri vermektedir.Bütün bu hizmetlere Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bizi tercih etttiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Related articles

Post a new comment