Telif hakkı ©stüdyoyücel ait.

Nişan Dış Mekan çekimleri

Şubat 13, 2016 Çekimler

  • Nişan dış mekan çekimleriniz için randevu almanız gerekmektedir. Çekim gününden en az 2 hafta önce randevu almanız tavsiye edilir. Aynı tarih ve saate başkasının randevusu olduğu zamanlarda çekimi organize etmek zorlaşmaktadır. Ücretli yada ücretsiz çekim yerleri vardır. Mekanın aldığı ücret seçmiş olduğunuz çekim paketine dahil değildir yani mekan ücretli ise + olarak mekan ücretini ödemeniz gerekir. Buraya tıklayarak çekim yerleri hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.
  • Çekimler eğer hafta içi için randevu alırsanız 4 saate kadar yayarak çekim yapılır. Randevunuzu eğer hafta içi tercih ederseniz mekanın sakin olmasından dolayı çekimler daha verimli geçmektedir. Bu yüzden hafta içi randevu almanızı tavsiye ederiz.
  • Eğer hafta sonu çekim yaptırmak isterseniz 2 saate kadar çekim sürmektedir. bu sürede 250-350 kareye kadar fotoğraf çekilir. hafta sonu çekime 2 saat ayırmamızın sebebi randevu alanların genellikle nişan gününe denk gelmesi ve nişan törenin geç kalınmaması için tavsiye edilen süredir. Bu sürede çekilen fotoğraflar seçmiş olduğunuz paketler için yeterli olucaktır.
  • Fotoğraflar çekildikten sonra seçmeniz için gün verilir. Fotoğraflarınızı seçildikten sonra 7-14 gün içinde seçmiş olduğunuz albüm paketi hazırlanır ve teslim edilir.

Related articles

Post a new comment