Telif hakkı ©stüdyoyücel ait.

Panoramik Albümler

Mart 14, 2016 Ürünler

 

fine-art-and-matted-albums

 Stüdyo Yücel şimdi online baskı ve panoramik albüm hizmetleri ile www.yucelalbum.com adresinden hizmet vermektedir. Panoramik albümler genelde dış mekan fotoğraf çekimleri için tercih edilen lüks albümlerdir. Fakat kendiniz çektiğiniz  profesiyonel yada amatör kişisel çekimlerinizide YÜCEL ALBÜM  (yucelalbum.com) üzerinden fotoğraflarınızı gönderip sipariş vererek panaoramik albüm yaptırabilirsiniz. Yapılan albümler kişiye özel profesyonel albümlerdir. Profesyonel olan bu albüm setlerinde 5 farklı kağıt seçeneği sunmaktayız. Yaptırmak istediğiniz albüm için MAT- SİLK – KRİSTAL – ART PAPER – SEDEF – METALİK kağıt türlerinden birini seçerek albümünüzü yaptırabilirsiniz. Genelde çalıştığımız ve tavsiye ettiğimiz ölçüler 30×70 – 30×80 – 30×90  full frame panaromik albüm ölçüleridir.

matted-diff-2

              Şimdi  YÜCEL ALBÜM den FACEBOOK ile tek tıkla üye olup kolayca sipariş verebilirsiniz. Panoramik albümler bir ana albüm iki  adet aile ve bir adet cep albümünden oluşmaktadır.   Seçmiş olduğunuz pakete bir adet büyük boy poster fotoğraf hediye edilir. Seçmiş olduğunuz paket ölçüsü seçmiş olduğunuz kağıt türü ve yaprak sayısı fiyatı  değiştirmektedir. Sipariş süresi ve detayları için Buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz. Yücel Albüm cep telefonunuzdan sipariş verebilir fotoğraf yükleyebilir siparişiniz onaylanana kadar fotoğraf ekleyip değiştirme yapabilirsiniz.

matted-diff-3

Vermiş olduğunuz siparişler 7-14 iş günü içinde hazırlanır ve ptt kargo ile türkiye geneline ücretsiz olarak gönderilir. bayiler kapıda ödeme seçeneğinden yararlanabilir. İnternet müşterilerimiz havale-eft, kredi kartı ile ödeme ve  yurtiçi ve yurtdışı ödemeler için paypalı tercih edebilir.

album

Önceliğimiz müşteri memnuniyeti ürün kalitesi ve güvene dayalı alışveriş yapmaktır. yucelalbum.com ayrıca  site üzerinden online “fotoğraf baskı hizmeti” -büyük ebat çoklu “kanvas tablo”  metrelik “poster baskı” ve “Hediyelik” fotoğraf baskı ürünleri hizmetleri vermektedir.Bütün bu hizmetlere Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bizi tercih etttiğiniz için teşekkür ederiz.

 

 

 

Related articles

Post a new comment